Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sahat na prsa se může jen některým ženám! Víte kterým?

Prsa a sex k sobě neodmyslitelně patří, ovšem nedá se říct, že každé ženě splníte sexuální touhy, když si pohrajete s jejími ňadry. Pokud jste už pod tričko dostali povolení, nesmíte to zkazit, a tak si poslechněte rady sex koučky Gaii, která vám poradí, co s nimi.

Rozhodně není pravdou, že laskání bradavek vzrušuje každou z nás. Jedna to miluje, druhá nenávidí, nic mezi většinou neexistuje. Prsa jsou prostě taková malá záhada, a proto pokud se milujete s partnerkou, která je příznivkyní stimulace poprsí, měli byste si toho vážit.

Pro muže je samotný dotek na ženská ňadra velmi uspokojivým. Jedni milují malá prsa, druzí velká prsa, ale jejich stimulace není rozhodně jednoduchým úkolem. Pro ty, co v této oblasti ještě tápají, má sex koučka Gaia pár ověřených rad. Po zhlédnutí tohoto videa se z vás tedy stane sexuální bůh a odborník na ženské bradavky.

Související články

Další články