Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sagvan Tofi skončil v nemocnici: Promluvil o vážném zranění a zklamaném Leoši Marešovi

Sagvan Tofi skončil v nemocnici: Promluvil o vážném zranění a zklamaném Leoši Marešovi
Zdroj: Sagvan Tofi archiv
+ Dalších 11 fotografií
nehoda
Sagvan Tofi (55) si konec léta příliš neužije. Minulý víkend se při hokejovém tréninku vážně zranil a skončil v nemocnici. Herec a zpěvák se o nemilou zprávu podělil s lidmi na sociálních sítích, kteří si zprvu mysleli, že Sagvan natáčí nějaký nový seriál. Oblíbený herec a idol 80. let se redakci eXtra.cz svěřil, jak ke zranění přišel.

Herec a zpěvák Sagvan Tofi měl minulou sobotu pořádnou smůlu. Při jednom ze svých hokejových tréninků se zranil a musel vyhledat lékařskou pomoc. "Třikrát týdně teď chodím sportovat. Hraji hokej a při tom jsem se také zranil," řekl redakci zklamaný Sagvan.

Konec léta tak Sagvan Tofi stráví s ortézou a berlemi. "Utrhl jsem si vazy v koleni a asi meniskus. Čeká mě ještě magnetická rezonance, ze které budu chytřejší," dodal pro eXtra.cz.

Sagvan na sociální sítě umístil video přímo z nemocnice a spoustu fanoušků tím zmátl. "Nemyslete si, netočím žádný seriál," reagoval s tím, že se skutečně nejedná o fikci. Utržené vazy mu pořádně zpřeházely plány také z toho důvodu, že měl vystupovat jako host na koncertě Leoše Mareše (44).

"To bude mít teda Leoš radost," postěžoval si na Instagramu Sagi s berlemi, který bude muset na hokejové tréninky na nějakou dobu zapomenout.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy