Dělat mrtvého brouka se vážně nevyplácí. Zvlášť co se financí týče. Herec Sagvan Tofi (51) by o tom mohl povídat a psát sáhodlouhé romány. O tom, že ve svém účetnictví má totální bordel, si cvrlikají i vrabci na střeše, ale že až takový? Přes dvacet let totiž neřešil pohledávku převyšující dva miliony.

Ty dokonce dluží svému bývalému kamarádovi Viktoru Mrázovi (48), který byl v minulosti ženatý s Mahulenou Bočanovou (48). Už mu došla trpělivost a Sagiho poslal k soudu.

„Dlužil nám peníze od roku 1995. Táhlo se to dvacet let a nám už došla trpělivost. Měl dost času to vyřešit, mohl ty peníze vracet postupně, nebo dostatečně o tom komunikovat. Nic takového se nestalo,“ cituje Blesk Michala Bělouška, druhého Sagvanova věřitele a spolupracovní­ka Mráze.

Herec asi tušil, že jde do tuhého, tak u soudu sám navrhl uhrazení částky ve výši 2,3 milionů korun a soudce to pouze stvrdil a už se proti tomu Sagi nemůže odvolat. Ten se k celé záležitosti odmítl vyjádřit.

Kde na to herec vezme, je záhadou. Sice mu muzikál Děti ráje dost vynáší, ale přeci jen to není zanedbatelná částka, kterou má teď ze své peněženky vydat. Holt se bude muset pořádně otáčet.