Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sagvan Tofi se pochlubil dcerou: Krásná Satine je celá tatínek

Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
premiéra

Na slavnostní premiéře dokumentu Karel o zpěvákovi Karlu Gottovi (†80) praskal pražský Slovanský dům celebritami ve švech. Mimo jiné se premiéry zúčastnil Sagvan Tofi (57), který dorazil do společnosti se svou dcerou Satine (11), která v sobě nejen podobu se slavným tatínkem nezapře.

Sagvan Tofi nechyběl na slavnostní premiéře filmu Karel o životě zpěváka Karla Gotta. Na červený koberec se rozhodl dorazit v doprovodu své dcery Satine, která roste v krásnou mladou slečnu.

Sagvan Tofi je hrdý tatínek

Se slavným otcem nezapře pouze viditelnou podobu, ale také umělecký talent. Ve svých jedenácti letech si Satine již zahrála v muzikálech Kocour v botách nebo Mýdlový princ, kde se v loňském roce objevila rovnou po boku tatínka, který se dmul pýchou.

"Musím říct, že je to vlastně vtipný, takhle hrát se svým dítětem na jednom jevišti. Ze začátku jsem váhal, ale pak si řekl, proč ne. Zeptal jsem se Satine a ona mi na to řekla, že to zkusí... vše dopadlo skvěle a jsem na ni pyšný," sdělil tehdy pro deník Aha! Sagvan, který vytvořil původní scénář úspěšného muzikálu Čas růží s největšími hity Karla Gotta a také je autorem úspěšného muzikálu Děti ráje.

Dceru Satine má Sagvan Tofi s Alenou Zdarovou, se kterou tvoří již dlouhá léta pár. Svatba však na pořadu dne není a zřejmě ani nebude. "Svatba je krásná a drahá, ale rozvod je hnusnej a ještě dražší," odpověděl před nějakou dobou Sagvan Tofi na dotaz ohledně veselky.

Související články

Další články