Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Sagvan Tofi dorazil v sádře: Dlouho jsem to tajil, ale Jan Koller mi zlomil ruku, řekl

+ Další 3 fotografie

Idol žen Sagvan Tofi (57) navštívil premiéru filmu Jan Koller - Příběh obyčejného kluka, která se konala ve středu ve Slovanském domě. Redakce eXtra.cz ho zastihla na pozdější party, kam dorazil například i Jaromír Jágr nebo Gabriela Soukalová. Tofi se rozpovídal o tom, jak se mu na slavnostní premiéru nechtělo a proč měl sádru na ruce.

Zpěvák a herec Sagvan Tofi se ve středu objevil na premiéře filmu o legendární fotbalové ikoně Janu Kollerovi. Herec redakci eXtra.cz prozradil, že se mu na samotnou projekci zprvu nechtělo. "Říkal jsem si, o čem to jako bude, jestli se nebudu nudit a jestli vydržím celou dobu na celovečerním filmu o něm," přiznal Sagi v rozhovoru pro eXtra.cz. "Ale moc se mi to líbilo, bylo to opravdový, přesně jako on, jak ho znám," dodal.

Sagi má hodně neřestí

Sagvan se s Kollerem poznal až v posledních letech. Dokonce prozradil, že má tu čest být jeho sousedem. "On má rád pivo jako já a má rád sport, takže já se s ním potkávám, hrajeme spolu hokej," přiznal zpěvák. Sagvan je stejně jako Jan Koller velký nadšenec do sportu. V dětství hrál fotbal, judo, nakonec se ale zamiloval do hokeje. "Sport očišťuje mou duši, protože mám hodně neřestí. Mám rád pivko, rád zakalím, což se o mně asi ví," promluvil Sagi.

Herec o sportu mluví jako záchraně v mládí, ale kariéru jako sportovec nezačal. Rozhodl se být hercem. "Sport mi zachraňoval celý život moje já, které bylo vždycky temperamentní. Měl jsem problémy udržet pozornost ve škole, pak jsem se dostal na konzervatoř, takže jsem nemusel dělat kominíka nebo nějakýho předavače. Na konzervatoři pak zvítězilo to herectví," přiznal Sagvan Tofi.

Falešná sádra

Na slavnostní premiéru Sagi dorazil s falešnou sádrou na ruce. Před samotnou projekcí prozradil, co se mu stalo. "Všem prozradím, co mi udělal. Jelikož spolu hrajeme hokej, tak já jsem to teda dlouho tajil, ale Honza mi zlomil ruku před půl rokem, a tak jsem mu tu sádru dones jako památku na to, co mi udělal," přiznal pro Blesk.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy