Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Sage Stallone by oslavil narozeniny: Otci zůstaly oči pro pláč

Sage Stallone by oslavil narozeniny: Otci zůstaly oči pro pláč
Zdroj: Metro-Goldwyn-Mayer
+ Dalších 7 fotografií
výročí
Narozeniny by dnes oslavil herec Sage Stallone (†36), nejstarší syn slavného Sylvestera Stalloneho (73). Legendární Rocky je dodnes sžírán bolestí, kterou mu smrt jeho dítěte způsobila. Sage zemřel v červenci roku 2012 a pro svého otce byl středem vesmíru.

V roce 2012 veřejnost šokovala zpráva o smrti teprve šestatřicetiletého Sage Stalloneho, syna slavného herce Sylvestera Stalloneho. V červenci toho roku byl mladý talentovaný herec a filmař nalezen mrtvý ve svém domě v Hollywoodu.

Sage, který by dnes oslavil své 44. narozeniny, našla jeho hospodyně. Sylvestera, pro kterého byla smrt syna velkou ránou, začaly ale okamžitě trápit i spekulace, které se začaly mezi lidmi šířit. Například, že se Sage předávkoval nebo že bylo jeho tělo nalezeno až 3 dny po smrti v domě plném nepořádku a prachu. V takovou nepříjemnou situaci musel zasáhnout právník.

Mladý Stallone byl svými blízkými popisován jako mladý citlivý kluk, který sice měl zdravotní obtíže, ale rozhodně se s nimi nevypořádával za pomoci alkoholu či drog. Před smrtí absolvoval několik operací v oblasti úst, což vysvětluje krabičky s léky, které byly v jeho domě nalezeny. Skutečnou příčinou smrti bylo kornatění tepen.

Utrpení

Je pochopitelné, že o smrti svého syna nechce Sylvester Stallone vůbec mluvit. Když řekl, že ztráta dítěte je to nejbolestnější, co může člověk v životě zažít, vystihl tím zřejmě úplně vše. V životě má spoustu důvodů k radosti, ale Sage mu bude vždy chybět.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy