Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Šafářová s Plekancem a jejich byt za 15 MILIONŮ: Tohle se Vondráčkové líbit nebude!

Zdroj:
+ Dalších 27 fotografií
stěhování
Čtenáři eXtra.cz již pár dnů vědí, že si Lucie Šafářová (32) a Tomáš Plekanec (35) po sedmi měsících vztahu pořídili luxusní společné bydlení. Hodlají bydlet v mezonetovém 5+kk o rozloze přes 170 metrů čtverečních. Na jejich návrat do ČR už se sportovní dvojice připravuje a postupně byt zařizuje. Zdá se, že kdo těm dvěma nepřeje, bude zklamaný. Mílovými kroky se totiž blíží k založení rodiny!

Dejvice už za pár týdnů získají dva prominentní obyvatele a nejspíš i dva Tomášovy syny, kteří by měli chodit do místní mezinárodní jazykové školy. Dvoupatrový byt za patnáct milionů v blízkosti všech možných obchodů a institucí se jeví jako ideální pro spokojený život ve velkoměstě.

Co takhle svatba, útočníku?

Tomáš Plekanec to má navíc blízko i do Kladna, za něž nyní hraje.

Zdá se, že Lucii i jemu může dejvický byt pomoci až ke svatbě, i když to ještě nějaký čas potrvá. „Tak daleko vážně nepřemýšlejí. Od srpna neřeší nic jiného než tlaky od Tomášovy manželky. Až se tohle vyřeší, pak bude čas přemýšlet o budoucnosti,“ říká kamarádka tenistky.

Vondráčková je semkla

Je to samozřejmě ještě trochu předčasné, vždyť Pleky se zatím ještě nerozvedl, ale logika je neúprosná. Málokterý pár se několik měsíců po začátku vztahu rozhodne investovat tolik peněz do společného bytu. Moc dvojic také neprožije takové mediální turbulence jako ti dva.

Láska propukla v Kanadě

„Byly chvíle, kdy se mě Tomáš ptal: Chceš tohle podstupovat, máš to zapotřebí? A já na to: Hele, už v tom jsem, máme se rádi, a navíc si pořád myslím, že pravda vyjde najevo a my dva nebudeme vnímáni jako nějaké bestie. Ony tyhle komplikace časem utichnou,“ prozradila nedávno Lucie Šafářová magazínu Reportér.

Podle našich informací navíc svolila ke schůzkám s hokejistou až ve chvíli, kdy ji ujistil, že vztahy s manželkou (38) už má vyřešené. „Skutečně dohromady se dali až poté, když se Tomáš koncem srpna vrátil do Kanady, aby tam Lucii na její žádost sehnal nový dům,“ tvrdí její kámoška.

Kdy bude mimčo?

Společný byt bývá velký závazek a často dvojice rozdělí. Tihle dva už spolu ale bydlí od začátku, takže je zlozvyky toho druhé nemohou nijak vyděsit.

Tak schválně: za jak dlouho Tomáš poklekne a kdy budou stěny dejvického bytu svědkem dalšího početí? Budoucnost bude skutečně zajímavá…

Související články

Další články