Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Šafářová prozradila detaily z veselky s Plekancem: Jaké nyní používá jméno a co snubní prsten?

Svatba Plekance a Šafářové: Tenistka prozradila detaily!
Zdroj: se souhlasem L.Šafářové/patrikpseja.photography
+ Další 2 fotografie
Svatba

Od svatby bývalé tenistky Lucie Šafářové (34) a hokejisty Tomáše Plekance (38) už uběhly téměř dva týdny. Pár na ní ale bude vzpomínat celý život. Šafářová nyní Blesku prozradila jaké je její současné jméno, proč si vybrali jako svatební místo zrovna Beskydy nebo co se u nich po svatbě změnilo.

Svatba bývalé tenisky Lucie Šafářové (34) a hokejisty Tomáše Plekance (38) byla pro všechny velikým překvapením. Dokázali jí totiž tajit do poslednich chvil a jak sami uvedli, velmi si to užili. „Snažili jsme se. Chtěli jsme mít samozřejmě klid a jsme rádi, že se to povedlo,” prozradila Šafářová v rozhovoru pro Blesk.

Veselka proběhla ve středu 22. září v hotelu Endemit Boutique Hotel & Spa, který se nachází nad přehradou v Horní Bečvě v Beskydech. „Už jsme tam byli dřív, moc se nám tam líbilo. Je to příjemné prostředí. Jsme milovníci přírody, máme rádi hory, takže to k nám tak nějak pasovalo,” nechala se slyšet bývalá tenistka, která nyní používá jméno Lucie Plekanec Šafářová. Tuto podobu si prý vybrala z toho důvodu, že hodně cestuje do zahraničí a je to kratší a jednodušší varianta.

Takovou svatbu si vysnila!

Šafářová dále prozradila, že přesně takovou svatbu si vysnila. „Nechtěli jsme žádnou moc velkou, spíš menší. Samozřejmě počet hostů se s covidem pořád měnil, pro lidi ze zahraničí nebo třeba i tenistky je složité naplánovat nějaký termín, aby tam byli všichni. Ale důležité je, že tam byli lidi, které mám ráda,” řekla.

Mimojiné uvedla, že se po svatbě vlastně vůbec nic nezměnilo. „Všechno je úplně stejné. Manžel je na mě pořád hodný. Jen jsme si to tak nějak zpečetili a užili,” vysvětlila Šafářová. Přiblížila také, jak vypadá její snubní prsten. „Bílé zlato a diamanty,” nechala se slyšet.

Související články

Další články