Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Šafářová popsala, jak se zamilovala do Plekance: Jako z filmu to rozhodně nebylo!

+ Dalších 11 fotografií
Láska
Rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) se nikterak netají svojí novou láskou Lucií Šafářovou (31). Zpočátku se ale zdráhal prozradit, že žena, která nahradila matku jeho dětí, je právě ona. Šafářová dlouho mlčela a nyní konečně prozradila, jak se s hokejovou jedničkou vlastně dali dohromady.

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková (38) se rozvádějí. Těžko říci, zda existuje vůbec někdo, kdo o tom ještě neví, jelikož mediální válka, kterou mezi sebou vedou, je nepřehlédnutelná. Nesnadnou životní etapu tak může Plekancovi zpříjemňovat jen snad Lucie Šafářová, do které je celý žhavý.

Ta o vztahu dlouho mlčela, ale na čtvrtečním utkání brněnské Komety, kde Plekanec hrál proti pražské Spartě, se rozhodla promluvit. Jejich první setkání bylo právě na stadionu Komety. Šafářová se nechala slyšet, že zpočátku na ni Plekanec nepůsobil dvakrát dobře. „Hrozně se soustředil na zápas. Říkala jsem si, že je takový nepříjemný!“ prozradila Lucie pro O2 TV Sport.

Láska holt nemusí začít zamilováním na první dobrou. Někdy se pravda ukáže až později.

Mohlo by vás zajímat

Další články