Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Šafářová a Plekanec poprvé jako ZAMILOVANÝ PÁR! Lucii to v modré ohromně slušelo

+ Dalších 33 fotografií
láska
Mají svou premiéru! Lucie Šafářová (32) a Tomáš Plekanec (36) se poprvé společně objevili na společenské akci - konkrétně šlo o slavnostní ples Atletického klubu Hodonín. Snímky se svým vyvoleným tenistka následně umístila na svůj Instagram.

„Příjemná povinnost předat ocenění na plese v Hodoníně,“ okomentovala Lucie snímky, na nichž je v krásných modrých šatech, které pochází z dílny návrháře Miroslava Michaela Knota.

Pro Lucii to byla první společenská akce po operačním zákroku krčních mandlí. A společně s Tomášem Plekancem tvořili na večírku velmi půvabný pár.

Na Plekancovi bylo vidět, že po boku své krásné Lucie umí zapomenout i na vyčerpávající soudní bitvy se svou stále manželkou Lucií Vondráčkovou. Aktuálně děti slavného páru čekají v péči matky na to, jak dopadne odvolání, které bude již definitivní. Buď soud potvrdí přesun jejich synů do České republiky, nebo původní rozsudek zvrátí a synové zůstanou s matkou v Kanadě.

Mohlo by vás zajímat

Další články