Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sadistický pedofil už je na svobodě také u nás! V čem nás bude Polsko inspirovat příště?

Tyhle justiční omyly jsou prostě trochu průšvih, no…
Zdroj: profimedia.cz

Před časem svět hlasitě burácel nad propuštěním polského pedofilního vraha Mariuse Trynkiewicze na svobodu. Mezi tím si ale nikdo nevšiml, že u nás doma se stala obdobně bizarní věc.

Podle deníku Právo se muž, který se v 90. letech dopustil jednoho z nejšílenějších případů sexuálního trýznění dětí, ocitl kvůli chybě soudce na svobodě!

Muž, kterému je nyní 33 let, byl ve vězení již od své puberty. V pouhých 16 letech byl totiž souzen za brutální vraždu devítiletého chlapce. Nyní je nejen na svobodě, ale také mimo kontrolu lékařů. Soudce mu totiž jaksi zapomněl prodloužit ambulantní ochrannou sexuologickou léčbu, která tím automaticky zanikla.

Čtení soudního spisu mladého devianta, který v 90. letech otřásl celou společností, je opravdu jen pro silné nátury.

Obžalovaný vlákal chlapce do zahradní chatky, kde ho nejprve svázal, oči mu zakryl šátkem a ústa zacpal roubíkem. Potom se na něm ukájel análním stykem až do výronu semene. Malému chlapci se podařilo z uvázání uvolnit, začal se bránit a křičet o pomoc. S úmyslem umlčet svědka omotal obžalovaný dítěti kolem krku gumové obinadlo a pomalu ho škrtil, přičemž dítě po řadu minut a při plném vědomí marně bojovalo o život. Tělo oběti pak naložil do plechového kolečka a shodil do vodárenské jímky,“ popsal tehdy vraždu soudce Pravoslav Polák.

Muž, který je nyní na svobodě, žije v panelákovém domě se svou matkou a údajně chodí i do práce. Faktem ale podle odborníků je, že sadistický pedofil jím zůstane po celý život, a pokud nebude průběžně podroben dohledu sexuologů a psychiatrů, může znovu zabíjet.

Související články

Další články