Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Sadistická lovkyně: Zastřelila pumu a pak se chlubila fotkami, kde je celá od krve!

Vražedkyně
Když někdo loví zvěř, rozhodně by se tím neměl veřejně chlubit jako Franchesca "Franny" Esplin (28). Ta postla na svůj Facebook fotky, kde hrdě pózuje se zastřelenou pumou a je celá od krve nebohého zvířete. Určitě toho musí litovat, protože ji kvůli tomu kritizuje celý svět.

Franchesca Esplin je matkou od rodiny a živí se jako taxikářka. Její hobby je lov zvěře. Za to, co dělá, se vůbec nestydí, ba naopak! Se svojí poslední trofejí se pochlubila na sociálních sítích, to ale dělat neměla. Její fotky teď otřásají celým světem.

Bezcitná lovkyně zvířat Franny v průběhu prosince 2018 zastřelila pumu americkou a vůbec se nestyděla ukázat úlovek světu. Okamžitě se na ni strhla lavina negativních komentářů a skupina ochránců přírody Prairie Protection Colorado ji označila za sadistickou vražedkyni. Netrvalo dlouho a Franchesca to zabalila na sociálních sítích. Smazala si většinu internetových profilů.

„Tenhle úlovek bude na vrcholu mého bucket listu NAVŽDY,“ popisovala žena u fotky s mrtvolou šelmy. Na to zanedlouho reagovala organizace bojující za práva zvířat s peticí pro zákaz lovu šelem v Coloradu.

Mohlo by vás zajímat

Další články