Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Sadistická lovkyně: Zastřelila pumu a pak se chlubila fotkami, kde je celá od krve!

Sadistická lovkyně: Zastřelila pumu a pak se chlubila fotkami, kde je celá od krve!
Zdroj: facebook
Předchozí Další
Vražedkyně
Když někdo loví zvěř, rozhodně by se tím neměl veřejně chlubit jako Franchesca "Franny" Esplin (28). Ta postla na svůj Facebook fotky, kde hrdě pózuje se zastřelenou pumou a je celá od krve nebohého zvířete. Určitě toho musí litovat, protože ji kvůli tomu kritizuje celý svět.

Franchesca Esplin je matkou od rodiny a živí se jako taxikářka. Její hobby je lov zvěře. Za to, co dělá, se vůbec nestydí, ba naopak! Se svojí poslední trofejí se pochlubila na sociálních sítích, to ale dělat neměla. Její fotky teď otřásají celým světem.

Bezcitná lovkyně zvířat Franny v průběhu prosince 2018 zastřelila pumu americkou a vůbec se nestyděla ukázat úlovek světu. Okamžitě se na ni strhla lavina negativních komentářů a skupina ochránců přírody Prairie Protection Colorado ji označila za sadistickou vražedkyni. Netrvalo dlouho a Franchesca to zabalila na sociálních sítích. Smazala si většinu internetových profilů.

"Tenhle úlovek bude na vrcholu mého bucket listu NAVŽDY," popisovala žena u fotky s mrtvolou šelmy. Na to zanedlouho reagovala organizace bojující za práva zvířat s peticí pro zákaz lovu šelem v Coloradu.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy