Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Šachy v zákulisí České Miss: Vyhrát původně měla Kubíčková! Proč to tak nesmělo dopadnout?

Jak to vše mělo skončit?
Zdroj: Česká Miss
Už je to skoro dva týdny, co byla zvolena nová královna krásy, ale až teď vyplouvají na povrch zákulisní praktiky České Miss. Dokonce měla vyhrát úplně jiná dívka, ale Iva Kubelková to prý na poslední chvíli změnila. Co se dělo za zataženou oponou?

Do redakce eXtra.cz nám přišel velmi zajímavý e-mail o tom, jak se vlastně teď událo hlasování o novou Českou Miss a že Andrea Bezděková (21) korunku získala opravdu jen velkou náhodou a může prý děkovat Ivě Kubelkové za vítězství. Podle našeho dobře informovaného zdroje z produkce totiž měla být vítězkou dívka s číslem 1 Kristýna Kubíčková (18)!

„Vítězka nevzešla z hlasování poroty, ale byla určena Kubelkovou jako náhradnice za Kristýnu Kubíčkovou, která využívala úzké rodinné kontakty na provozní ředitelku Lucii Volnou. Vše se událo na poslední chvíli, důvodem byl problém s výškou, nulovou znalostí AJ, silnou závislostí na cigaretách a v neposlední řadě nízkou inteligenci a absencí maturity,“ napsal nám informátor, který u celého chaosu s královnou krásy měl být.

Nakonec kvůli svým nedostatkům skončila Kristýna na třetím místě s titulem Miss Earth, tak nakonec nějakou korunku urvala.

Jen tyto informace nahrávají spekulacím, proč vlastně vyhrála Andrea Bezděková, když mezi favoritky rozhodně nepatřila a většina lidí se podivovala, co taková holka vůbec pohledává na soutěži krásy…

To se pak nikdo nemůže divit, že si z České Miss dělá legraci každý. Dokonce i Nikol Štíbrová – video najdete ZDE.

Související články

Další články