Kroky kolem společnosti Maxx catering zřejmě neprobíhaly zcela standardně. Zdá že, že hlavním pojítkem mezi Pavlem Caldrem a společností Maxx catering je jeho kamarád Jiří Prokop.

Společnost Maxx catering byla založena 7. srpna 2014. Následně se zúčastnila a vyhrála výběrové řízení na prodej nebytového prostoru v objektu Na Dolinách. Info o výběrovém řízení vyšlo na úřední desce mezi 24. a 8. srpnem. Tedy o jeden den stihla společnost Maxx catering složit jistinu ve výši 350 000 Kč. Navíc se do výběrka stihla i přihlásit a dokonce ho vyhrát! O vítězi výběrového řízení rozhodla rada pod vedením Caldra dne 19. srpna 2014. To je ale náhoda.

Další náhodou je to, že došlo k střídání nájemců ve vyhlášené restauraci Podolská Kotva. Maxx catering zde získal nevypověditelnou smlouvu na dobu určitou na 8 let. Smlouvu řešilo vedení městské části Praha 4. Výměna nájemce proběhla také v restauraci Na Závisti. I tady vstoupila do hry společnost Maxx catering.

Vtipné je, že Pavel Caldr prokazatelně využíval vůz značky Audi, který je registrován na společnost Maxx catering. Těch náhod je prostě moc. Proto jsme pana Caldra kontaktovali, abychom se ho zeptali, proč Praha 4 přihrává majetek společnosti Maxx catering. Pavel Caldr na položené otázky dosud nereagoval. Na jeho vyjádření stále čekáme.