Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Sacher ztrestal Agátu: Protekční spratek, co se každý měsíc tahá s jiným, ofrňoval se

Richard Sacher se pustil do Agáty.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima/Herminapress/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 5 fotografií
Vyřizování účtů

Agáta Hanychová (37) se nedávno vyjádřila k Richardovi Sacherovi, který v týdnu soutěžil v pořadu Prostřeno a oproti ostatním byl hodně výrazným členem. Na svých sociálních sítích ho nazvala arogantním dementem, což si Richard nenechal líbit a na výrok známé modelky ostře zareagoval pro eXtra.cz.

Richard Sacher byl jedním ze soutěžících velmi vyhroceného Prostřena. Vedle Moniky Binias, Sámera Issy, Marie Pojkarové a Jara Smejkala ale jako jediný sklidil od pravidelných diváků tohoto pořadu pěknou bídu. Vyjádřila se k němu i Agáta Hanychová, která na svém Instagramu o něm prohlásila, že je to arogantní dement, co neumí stárnout. To se zřejmě spisovatele dotklo natolik, že musel říct na oplátku svůj názor na Agátu.

Agáta je podle něho spratek

"Tento protekční spratek mě nemůže urazit. Pamatuji si večírky na Občanské plovárně, kde vysedávala na klínech fotografů z bulvárních plátků a dělala jim pomyšlení, aby byla v médiích za hvězdu," prohlásil pro eXtra.cz Richard Sacher. Na závěr zhodnotil její vztah s Jaromírem Soukupem, se kterým čeká holčičku.

"Podle mě se Hanychová doteď nedokáže smířit s rozchodem s Jakubem Prachařem. Aby mu dokázala, že může mít kohokoliv, tahala se každý měsíc s někým jiným. Všechny ty frajery jen chladnokrevně využila k vlastní reklamě. V tom je vážně dobrá," dodal Sacher.

Sám Richard v rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, proč se v soutěži choval tak nemilosrdně. Prý šlo celou dobu o divadlo. "Můj styl účinkování v pořadu Prostřeno! byl mnou vymyšlenou arogantní rolí. Od chvíle, kdy jsem přivítal Jara Smejkala ve dveřích a lekl se ho, jsem až do poslední vteřiny natáčení hrál divadlo. A to i včetně vyhrocených hádek a nevydařeného karaoke. Sám za sebe jsem byl pouze ve svém medailonku a taky během vaření," svěřil se nám Richard Sacher.

Co udělal s penězi?

Pěněžní výhra se nakonec rozdělila mezi dva vítěze, a to Sámera Issu a Marii Pojkarovou. Ta ale každému ze soutěžících darovala určitou menší částku na úkaz dobré vůle. Jak s penězi naložil Richard? "Veškeré peníze, které jsem vydělal v pořadu Prostřeno! Special, jsem dal na operaci psa, který by jinak zbytečně umřel," napsal Richard na svém Facebooku.

Související články

Další články