Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sacha Baron Cohen má 50: Slavný Borat na rodiče manželky vystrčil sloní vagínu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
NAROZENINY

Britský komik a herec Sacha Baron Cohen slaví kulaté 50. narozeniny. Kontroverzní umělec má za své filmy na kontě několik žalob, on se ale jen tak nezastaví – před nikým a před ničím. Jeho filmový život je plný extrémů, v tom soukromém je ale filmový Borat spokojený po boku své krásné manželky, se kterou je už devatenáct let. Mají spolu tři děti.

Britský herec Sacha Baron Cohen jako mladík studoval historii, zároveň ho to ale táhlo k ochotnickému divadlu. Se školou však nakonec sekl, a světe div se, vrhl se na modeling. Pak si vyzkoušel také roli moderátora a začal pracovat na svých legendárních postavách.

Sacha Baron Cohen jako Borat

Měl dokonce svůj vlastní pořad Da Ali G Show. Ten sice skončil, poté se mu ale naskytla možnost, aby ve fiktivní postavě Ali G pokračoval prostřednictvím filmu Ali G Indahouse.

Následně ztvárnil i kazašského novináře Borata, se kterým získal Zlatý glóbus. A bude i pokračování - na snímku Borat 2 Cohen tajně pracoval během covidové pandemie. Během natáčení mu šlo několikrát o život, vtipálek má ale pro strach uděláno a ví, že výsledek bude stát za to

První Borat přišel do kin v roce 2006 a lidé si původně mysleli, že hlavní hrdina je skutečný kazašský novinář. Nic netušící lidé se tak nedobrovolně stali herci a objevili se na plátnech kinosálů. Borat překročil snad veškeré hranice slušnosti a politické korektnosti, sklidil ale obrovský úspěch.

Manželka Barona Cohena

Sacha měl pak ale řadu problémů. Proti Boratovi podala protest i samotná kazašská vláda a snímek je zakázaný v Rusku i v celém arabském světě snad kromě Libanonu. Cohen se ale nezastavil a o tři roky později natočil snímek Bruno, který pojednával o homosexuálním módním reportérovi. Tento film ihned zakázali na Ukrajině.

Následně vyšel film Diktátor, ten už ale nebyl tolik úspěšný. V jeho činnosti ho podporuje i jeho krásná manželka, herečka a modelka Isla Fisher, se kterou je Sacha dlouhých devatenáct let a má s ní tři děti.

Fisher jednou dokonce vzala své rodiče na natáčení Cohenova snímku, protože si to oni sami přáli. Netušila však, jaké filmové scény budou zrovna svědky. „Vzala jsem je na plac a jediné, co jsme viděli, byli dva mechaničtí sloni obklopení štábem. Sacha nebyl vidět. A pak můj manžel najednou vystrčil hlavu ze sloní vagíny a začal bojovat proti ztopořenému penisu druhého slona. Uviděla jsem výraz své nevlastní matky a chtěla jsem něco říct, ale jen jsem otevírala a zavírala ústa, nebyla jsem schopná slov,“ citovali ji novináři.

Související články

Další články