Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Sabotovala snad módní týden? Kopřivová přišla na akci neupravená, s neumytými vlasy!

Ne vždy je Veronika dokonale vypadající.
+ Další 3 fotografie
Veronika Kopřivová (25) prostě musí být všude. Ne vždy ale vypadá stejně dokonale jako po boku hokejové legendy. Třeba na akci Prague Fashion Week přišla s neumytými a neupravenými vlasy!

Současná přítelkyně české hokejové legendy se vždy snaží vypadat dokonale a udělat dojem. To se jí ale během jedné z akcí módního týdne v Praze moc nepodařilo. Přišla totiž neupravená a evidentně se ani moc nesnažila o to, aby vypadala mezi modelkami dobře.

“Vzhledem k tomu, že od čtvrtka jsem se pořádně nezastavila kvůli práci a povinnostem, jsem byla ráda, že mohu pozdě v noci odpadnout na pár hodin do postele, a zapomněla jsem si umýt vlasy, opravdu na to nebyl čas a nebylo to pro mě nijak důležité,” uvedla Veronika na svém instagramovém profilu.

Možná to bylo tím, že vedle sebe neměla Jardu a neměla se tak před kým nakrucovat. Tak uvidíme, jestli se na příští módní dny vyfikne trochu lépe, možná by stačilo si třeba i jen umýt a vyfoukat vlasy, hned by to vše vypadalo mnohem lépe…

Mohlo by vás zajímat

Další články