Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ztrhaná Sáblíková zklamala, medaili nezískala: Závodila navzdory velkým bolestem zad

Naděje na první medaili hned v prvním dni olympijských her se Martině Sáblíkové (30) rozplynula před očima. Sama přiznala, že se necítí stoprocentně připravená. Chyběl ale kousek, nejlepší česká rychlobruslařka skončila na čtvrté příčce.

Přestože nenastupovala v pozici favoritky, byly do Martiny Sáblíkové vkládány velké naděje. Ty se však rozplynuly, rychlobruslařka na rozdíl od biatlonistky Veroniky Vítkové medaili nezískala. Češi se tak zatím mohou pyšnit jedním olympijským vítězstvím.

Sáblíková nastoupila přesto, že se potýká s bolestmi zad. Hlavně z toho důvodu nebyl její výkon z těch nejlepších. V závodě na 3000 metrů jela v poslední dvojici s Ruskou Natalijí Voroninovou. Už v cíli tak věděla, že to tentokrát nedopadlo.

Svou sbírku zlatých medailí, které už má tři, tak Sáblíková dnes nerozšířila. Radovat se můžeme alespoň z bronzu Vítkové.

Mohlo by vás zajímat

Další články