Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sáblíková slaví a Češi už řeší majetek trenéra: Tohle je jeho „tajná“ vila a prý si nahrabal další věci! Jaké? A proč je jen dobře, že Martina místo sexu zvedá činky?

Martina s trenérem Novákem, který na ní právem rejžuje, protože si ji
stvořil.
Zdroj: profimedia.cz, eXtra.cz

Martina (26) je zase zlatá, ale ne všichni Češi to úplně přejí jejímu trenérovi třeba tak jako obsluha jisté herny, o které jsme včera psali.

Nepřející „fanoušci“ nám po článku začali psát o majetkových poměrech Petra Nováka, trenéra Sáblíkové, který její úspěch, dle našeho soudu právem, kapitalizuje v privátní sféře.

„Novák zbohatnul díky Sáblíkové a má auto za 3 miliony… tedy celkem drahé. Plus si pořídil plastiky a další věci… Martina má díky Novákovi naopak spíš zničené zdraví… prachy a vítězství taky, ale Novák ji prostě přetížil, nutil ji zvedat těžké činky (120 kg) a podobně… Martina má z toho dost zdravotních komplikací…,“ napsal třeba jeden z vás přímo pod článek a to ještě nevěděl o domu, který má Novák ve Rváčově u Hlinska, kde rád tráví léto.

Nelíbí se nám také maily o zotročování Sáblíkové, ostatně sama je díky drilu svého otrokáře tam, kde je, takže ať se klidně korunky sypou, hlavně Martince naložit další činky a nadále ještě alespoň deset let žádný sex, chceme další medaile!

Související články

Další články