Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sabina z Výměny manželek má problém: Všechny jsi nás okradla a za naše peníze jsi jela k moři, vzkazují kamarádky

+ Dalších 9 fotografií
Středeční Výměna manželek na Nově nebude jen o paní s hadem, která vypadá, jako by byla na drogách. Bude to také o Sabině. Dívka s nevinnou tvářičkou má problém. Desítky kamarádek ji označují za podvodnici a zlodějku.

Když o vás jeden člověk tvrdí, že jste zloděj, tak nad tím mávnete rukou. Když to ale tvrdí desítky lidí? A posílají k tomu otisky z konverzací? Tak na tom něco může být…

Bývalé kamarádky nemohou Sabině přijít na jméno. Prý ve skupině Modrý koník ze sebe dělala chudinku a z ostatních žen mámila peníze. Když je dostala, tak se všem vysmála. Do redakce eXtra.cz dorazilo několik dopisů, které mají jedno společné – ženy chtějí, aby jim Sabina vrátila peníze.

„Když už děláte rozhovory s notorickou lhářkou, zkuste se zeptat taky těch, které si odtrhly od úst, aby se jí složily na kauci na byt. Neustále slibovala, jak peníze vrátí hned, jakmile se bude mít líp. Nevrátila! Maminky, které jí pomohly, jen očerňuje na všech sociálních sítích a nemá ani špetku svědomí. Na Modrém koníkovi je známá, protože svou dojemnou story vyprávěla, kudy chodila, a nechala si poslat jak peníze i věci pro malého. A pár dní po tom, co peníze dostala, tak se s tím údajným únoscem dítěte objevila na dovolené v drahém hotelu, jak si užívají ‚vydělané‘ peníze! Tomuhle říkáte vděk za pomoc v nouzi? Okradené maminky tomu říkají podvod. Kdyby měla tak čisté svědomí, jak říká, proč by okamžitě na Facebooku zablokovala každého, kdo napsal pravdu o tom, jaká je? Je to obyčejná podvodnice, bez jakéhokoliv svědomí,“ napsala jedna hodně naštvaná žena. A není sama.

O vyjádření jsme samozřejmě požádali také Sabinu. Její vyjádření najdete ZDE.

Související články

Další články