Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Sabina z Výměny manželek exkluzivně pro eXtra.cz: O údajném okradení ostatních maminek a únosu syna!

Sabina má také trable.
Tahle Výměna manželek je silné kafe a pořádnou show tam předvádějí všichni zúčastnění. Nejdříve šokovala Jana s hady, která se krutě pohádala se svým partnerem a nakonec i s druhou manželskou dvojicí. Jenomže něco vyplulo na povrch i o soutěžící Sabině.

Sabina se dostala do těžké životní situace a požádala na serveru Modrý koník ostatní maminky o pomoc. Dohromady se vybralo asi 12 000, ale do redakce eXtra.cz se dostala zpráva, že Sabina zdramatizovala celou situaci a za poslané peníze si nechala akorát prodloužit vlasy. Ostatní maminky se cítí okradeny a chtějí peníze vrátit. Více se o celé kauze dozvíte ZDE.

My jsem Sabinu kontaktovali a nechali jsme si celou situaci vysvětlit. Nakonec se ukázalo, že kromě peněz ještě měla řešit únos svého syna Daniela. A od matky ho vzal její manžel Tomáš!

Celý incident se stal před rokem. „Tomáš mě opustil, tehdy si odvezl Danielka se sebou. Nechal mě bez mého rodičáku s Danielkem několik dní bez peněz. Holky se společně složily a darovaly mi peníze. Darovaly, upozorňuji. Nikdy jsem po nich nic nežádala, což je pochopitelně dohledatelné na Modrém koníkovi,“ vysvětluje Sabina.

Když peníze přijala, několik žen si začalo zjišťovat, jestli je její příběh vůbec pravdivý. „Ze skupiny jsem odešla a řekla, že pokud bude někdo chtít peníze vrátit, tak to pochopitelně udělám. Nikdo nenapsal,“ popisuje Sabina.

„Když se dozvěděly, že jsem se vrátila zpátky k Tomášovi, začaly mě pomlouvat, že to všechno byla lež a já si hrála na chudinku. Nicméně to lež nebyla a Tomáš nás opravdu opustil, opravdu nechal bez peněz. A Danielka na několik dní odvezl k mé tehdy velmi dobré kamarádce.“

Sabina dále opět zmiňuje, že peníze byla připravena vrátit, protože chtěla mít klid od pomluv. Díky penězům prý tenkrát měla s malým kde bydlet a hlavně jí aktivně pomáhali její blízcí. Nakonec se s Tomášem dali opět dohromady a nové vlasy prý dostala od něj k narozeninám. Rozhodně si je nezaplatila z peněz, které ji měly dostat z nouze nejvyšší.

Tahle Výměna bude opravdu povedená. Tomáš dokonce plánuje, že kdyby se rozešel se Sabinou, klidně by zkusil vztah s náhradní manželkou Janou! Více ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články