Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Sabina z Love Islandu promluvila o vztahu s Muradovem. Podváděný Zbyněk se jí vysmál a popsal svou verzi

Sabina Karásková: promluvila o vztahu s Makhmudem Muradovem
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/Herminapress/ koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
Nový vztah

Účastnice Love Island a tanečnice Sabina Karásková vzbudila rozruch, když svou velkou lásku z reality show Zbyňka Vlčka vyměnila za expartnera zpěvačky Moniky Bagárové. Sabina se totiž zakoukala do MMA zápasníka Makhmuda Muradova, přestože se nejprve sestěhovala se Zbyňkem a působili jako spokojený pár. Svým chováním na TikToku pak naštvala i své kamarády a kolegy.

Sabina Karásková na sebe upoutala pozornost, když se rozpadl její vztah se Zbyňkem Vlčkem. To, že se lidé rozcházejí, je vcelku běžná věc, ale ne v tomto případě. Po návratu z ráje zamilovaný pár sdílel společné fotky a plány do budoucna. Proběhlo společné stěhování a jejich lásku obdivovala polovina lidí na Instagramu. Zanedlouho ale jejich vztah začal připomínat reality show větší než sám Love Island.

Obvinění bylo oprávněné

Před pár týdny Zbyněk obvinil svou tehdejší partnerku z toho, že flirtuje s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Webu TV Nova prozradil Zbyněk, co ho k tomu vedlo. „Byli jsme spolu na Oktagonu v Ostravě, vrátili jsme se a Sabina si večer začala psát s Muradovem. Už druhý den ji zval na rande a dal jí na sebe telefonní číslo. Sabina mi říkala, že o nic nejde, že je to jen legrace,“ zlobil se. ​Poté, co všechny začala situace zajímat víc, všichni tři účastníci milostného trojúhelníku se stáhli do pozadí.

Nové vyjádření Sabiny o Muradovovi

Ačkoli se před Vánoci zdálo, že toto fiasko je zapomenuté, nyní se objevily nové okolnosti. TikTokem se šíří video, kde Sabina říká, že "nechce jen nějaký románek, má otevřená vrata". S Muradovem jsou v kontaktu a podle slov účastnice LoveIsland je nakloněna dalšímu vývoji. Její slova sklidila vlnu negativních reakcí, a to i od kolegů z reality show.
Je pro smích nejen fanouškům, ale hlavně Zbyňkovi, který si také neodpustil komentář. "Sabina: Muradov mi napsal, “jestli jsme se Zbyňkem v pořádku dojeli domů”. Díky bohu, že už jsem měl zabalíno," okomentoval Zbyněk chování své ex. ​Také modelka Natálie Kočendová napsala, že nemá slov. Karásková ztrácí podporu u lidí na sociálních sítích a je spíš pro smích. O Muradovovi mluví otevřeně, přestože zápasník MMA se netváří, že by jevil zájem s touto slečnou tvořit pár. Již dříve se pro eXtra.cz zmínil, že se často chtějí holky zviditelnit a chodí za ním.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy