Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Sabina Rojková z pohádky Největší dar: Slova o Davidu Stypkovi (†41), který se filmu nedočkal

+ Dalších 5 fotografií

Herečka a dabérka Sabina Rojková (25) získala hlavní roli bohyně Vesny v nové pohádce Největší dar, která zanechává krásnou vzpomínku, ale také šrám na srdcích všech tvůrců. Během natáčení totiž zemřel talentovaný hudebník David Stypka (†41), jenž je pod pohádkou také podepsaný. Takhle na něj Sabina zavzpomínala pro eXtra.cz.

Sabina Rojková je nejen v hereckém, ale také dabérském světě velmi známou osobností. Na svém kontě má několik filmových, seriálových i divadelních rolí. Letos dokonce dabovala ve dvaačtyřiceti filmech a také úspěšně složila magisterské zkoušky, jak informovala na svém Instagramu.

Aktuálně září v nové pohádce Největší dar, kde získala hlavní roli bohyně Vesny. "Natáčení jsem si užila víc než jiná. Natáčelo se na Valašsku, což je nádherný kraj, kde jsou srdeční lidé. Bylo to pro mě jak dovolená. Na place panovala úžasná atmosféra, i když byla zima nebo to občas bylo náročné. Vždy byla sranda," svěřila se Sabina Rojková pro eXtra.cz se slovy, že se během natáčení seznámila i s muzikantem Davidem Stypkou, který začátkem letošního roku prohrál boj s rakovinou.

Sabina Rojková vzpomíná na Davida Stypku

"David Stypka pro mě byl úžasný hudebník, zpěvák, ale zejména člověk, který bohužel předčasně odešel. Jeho hudba mě velmi ovlivnila, a také jsme si moc rozuměli. Jeho odchod mě velmi mrzí a nikdy mrzet nepřestane," řekla herečka se smutkem v očích. Davida poznala osobně až během natáčení, avšak dodnes je v kontaktu s jeho maminkou.

"Dodnes jezdíme s jeho maminkou Maruškou na chaty, jsme přítelkyně," dodala Sabina Rojková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy