Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Sabina Laurinová se pochlubila krásnými dcerami: Buď se milujeme, nebo nenávidíme, smějí se

Dcery Sabiny Laurinové jsou velmi půvabné.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
podoba

Herečka Sabina Laurinová (50) vzala po delší době do společnosti obě své krásné dcery Valentýnu (19) a Máju (13). Starší má se zpěvákem Josefem Vojtkem a mladší se stomatologem Karlem Kameníkem. Přesto je znát, že půvab podědily po své mamince, které jsou každým dnem podobnější. Jak už to tak bývá, i holky si prý občas dokážou vjet pořádně do vlasů, což prozradily pro Showtime.

Herečka Sabina Laurinová má za sebou několik nevydařených vztahů, z těch má ale dvě krásné dcery Valentýnu a Máju, s nimiž se ukázala po delší době ve společnosti na Koncertu v barvách Semaforu.

Starší dceru Valentýnu má s frontmanem kapely Kabát Pepou Vojtkem. Ačkoli je lidé považovali za pár snů, jejich láska vypršela po šesti letech, v době, kdy měla jejich dcera tři roky.

Po Vojtkovi si srdce  Sabiny získal stomatolog Karel Kameník. Vydrželo jim to spolu pět let a přivedli na svět dceru Máju. Obě dcery jsou již dospívajícími dívkami, které v sobě nezapřou nejen podobu svých otců, ale zejména své maminky.

Spory kvůli maličkostem, tvrdí dcery Laurinové

Jablko nepadlo daleko od stromu, ani co se týče talentů. Starší Valentýna Vojtková jde ve šlépějích své maminky. Studovala na taneční konzervatoři a už má za sebou i pár hereckých rolí. Mladší dcera Mája se zase zamilovala do hudebního nástroje ukulele.

Jakým směrem se její dcery nakonec vydají, nechává Sabina pouze na nich. "Moje dcery jsou narozené ve znameních Býka a Panny. Vyznačují se velkou rozvahou, ale nesmí se na ně tlačit, jinak se zaseknou. Já budu šťastná, když budou dělat to, co je bude bavit. V tom je budu podporovat," řekla Laurinová pro Prima Ženy.

Pro primácký pořad Showtime pak zase holky prozradily, že když se všechny sejdou pod jednou střechou, dokážou se i pohádat. "No, tak někdy tam nějaký spory jsou, ale kvůli maličkostem, a většinou se to zase dá dohromady," uvedla mladší Mája. "Buď se milujeme, nebo se nenávidíme. To je klasika," doplnila Valentýna s úsměvem.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy