Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Sabina Laurinová o dcerách, které zdědily její půvab: Doma to občas bouchne, mám zákaz o nich mluvit, říká

+ Dalších 5 fotografií

Herečka Sabina Laurinová (50) vychovává dvě krásné dcery Valentýnu (20) a Máju (14). Starší má se zpěvákem Josefem Vojtkem a mladší se stomatologem Karlem Kameníkem. Je znát, že půvab obě blondýnky zdědily po své mamince. Sabina redakci eXtra.cz prozradila, jaké mají mezi s sebou jako tři ženy v domácnosti vztah, zda si navzájem půjčují oblečení, a pak i prozradila, že se jedna z dcer vydává zřejmě do světa herectví, ale maminka dostala zákaz o tom mluvit. 

Herečka Sabina Laurinová má za sebou několik nevydařených vztahů, má ale také dvě krásné dcery Valentýnu a Máju, které jí dělají velkou radost, ač si někdy prý dokáží vjet do vlasů.

Občas to doma bouchne a vyměníme si názory

"Obecně se říká, že děvčata jsou k mamince kritičtější. Vidím to i u svých kamarádek, které mají dcery. Myslím si, že si hledají nějaké své místo na slunci, svůj vlastní vkus a svoje určité názory.

Občas se stane, že to bouchne a vyměníme si názory, ale čím jsou starší, tím víc se krásně doplňujeme a zjišťujeme, že máme na vše dost podobný vkus," svěřila se herečka pro eXtra.cz se slovy, že jednou z výhod mít dcery je možnost půjčování si oblečení. V tomto případě si ale Sabina půjčuje víc.

"Došlo to tak daleko, že si ho půjčuji já od nich (smích). Zjistila jsem, že jsem nejméně náročná. Vzhledem k tomu, že ve své profesi neustále měním kostýmy, jsem v tomto ohledu v běžném životě jednoduchá. Mám ráda sportovně elegantní módu. Stačí mi jedny džíny, jedno tričko, bílé, černé tenisky a mohu to měnit pořád dokola," říká s pobavením známá blondýnka, která ovšem v minulosti také prošla svým určitým módním vývojem.

"Dcery jsou samozřejmě ve věku, kdy ta móda hraje velkou roli. Já už jsem si tím prošla a vždy si to pak vynahradím ve své profesi. Dokonce mám nejmenší nohu, takže už si nemohou půjčovat boty."

Jablko nespadlo daleko od stromu

Valentýna a Mája jsou své mamince velmi podobné a jablko nespadlo daleko od stromu ani v oblasti talentu. Valentýna studovala na taneční konzervatoři a Mája si oblíbila hudební nástroj ukulele, prozradil nedávno Showtime.

A tak se zdá, že bude mít doma dvě umělkyně. Redakce eXtra.cz se Sabiny zeptala, zda jdou dcery skutečně v jejích šlépějích. "Já už mám zakázáno o nich v tomto směru mluvit. V jednom případě ano a ve druhém případě zatím ne, ale je to jejich cesta, kterou si musí vybudovat samy," uzavřela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy