Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Sabina Křováková už není singl. Partnera potkala v hospodě a chovají spolu nevšedního mazlíčka

+ Dalších 5 fotografií

Ač by se zdálo, že zpěvačka Sabina Křováková (30) zmizela z očí veřejnosti, ona sama tvrdí něco jiného. Redakce eXtra.cz zpěvačku zachytila na nadační akci, kde jen zářila. Promluvila o tom, s kým stráví Vánoce, jestli má partnera nebo jakého domácího mazlíčka si pořídila.

Zpěvačka Sabina Křováková se proslavila hlavně jako vítězka třetího ročníku Česko Slovenské SuperStar. Za to vděčí samozřejmě svému neobvyklému hlasu. Sabina když promluví, slyšíte něžného slavíka s fistulí, ale když zazpívá, najednou se ozve chraplák urostlého metalisty.

Sabina není sama

Zpěvačka se oproti ostatním vítězům SuperStar, jako například Tereze Maškové nebo Emmě Drobné, na veřejnosti moc neukazuje. Redakce eXtra.cz zastihla zpěvačku na charitativní akci Time for help, kde se jí právě na toto téma ptala. Sabina nám potvrdila, že hudbě a zpěvu se stále věnuje. A není na to sama, doma má totiž velkou podporu. "Přítele mám a pořídili jsme si potkana. To je u mě teď taková novinka," řekla Sabina.

I když potvrdila vztah, o partnerovi se jí moc mluvit nechtělo. Nicméně z branže není a víme i to, kde se dvojice potkala. "Poznali jsme se v hospodě. Už nějakých pár let to bude. Ale mě zajímá hlavně hudba a kapela, takže kluky moc neřeším," svěřila se Křováková.

Sabina v soutěži SuperStar triumfovala v roce 2013, tehdy podle webu iDNES.cz vyhrála i 2,5 milionu korun.

Související články

Další články