Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

S Václavem je bavil svět: Kolegové s láskou vzpomínají na zesnulého Postráneckého (†75)

Zdroj: csfd
+ Dalších 38 fotografií
smutek
Do hereckého nebe v úterý po desáté hodině večerní odešel Václav Postránecký (†75). Když se ve středu smutnou zprávu dozvěděli jeho fanoušci a kolegové z branže, velmi je zasáhla.

Herecká legenda Václav Postránecký bude na divadelních prknech i televizních obrazovkách bezesporu chybět nejen divákům, ale především svým kolegům. Na milovaného představitele Michala Adámka z komedie S tebou mě baví svět vzpomínají nejen ostatní herci, ale i spisovatelé, moderátoři a ředitel zoo.

Pro eXtra.cz se vyjádřila například Jiřina Bohdalová. „Bože můj… To je tak hrozné. Budu na něj vzpomínat jako na velkého kamaráda, hodně jsme spolu hráli v mnoha komediích. Byl to vynikající herec, bezvadný srandista a vynikající člověk. Víc nemohu teď říct, jsem z toho v šoku,“ sdělila zdrcená herečka.

Elišku Balzerovou, která Postráneckému hrála manželku v legendární komedii S tebou mě baví svět, zpráva o jeho skonu zlomila. „Mě se to lidsky velmi dotklo, jsem z toho nešťastná,“ řekla pro televizi Nova.

Spousta osobností na Václava Postráneckého vzpomínala na sociálních sítích. Například pro Mariku Šoposkou alias Bibi z Ordinace v růžové zahradě byl Postránecký prvním hereckým parťákem, a tak mu vzdala hold i dojemnou fotografií.

Související články

Další články