Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

S Týnuš to nevypadá dobře! Přítel krásné youtuberky promluvil pro EXTRA

Zdroj: Instagram
+ Dalších 56 fotografií
Exkluzivně
Je tomu dlouhých 7 měsíců, co se Týnuš Třešničková (23) léčí z popálenin v turecké nemocnici. A jak to vypadá, léčba se značně komplikuje. Pro eXtra.cz přítel krásné youtuberky Viktor Hajíček (33) exkluzivně promluvil, jaký je Týnuščin aktuální stav. Lehce se mu nemluvilo, protože prognózy nejsou moc dobré...

Mnozí se táží, kdy se slavná youtuberka vrátí zpět do Česka. V istanbulské nemocnici, kde se jí po ošklivé nehodě při ohnivé show v restauraci snaží zachránit popálenou tvář a další části těla, je již sedmým měsícem. Týnuš chtěla být doma už na Vánoce, nakonec se ale nestihla vrátit ani na Velikonoce a člověk by řekl, že v takové situaci už bude kráska ztrácet veškerou naději. Jak to s ní aktuálně tedy vypadá? Zeptali jsme se jejího přítele Viktora Hajíčka, který za Týnuš o víkendu byl.

„Zatím to nejde určit, kdy se vrátí domů. V léčbě jsou komplikace. V neděli jsem za ní byl a přivezl jí nějaké dary. Velkou radost měla z herního ovladače a nového telefonu Redmi Note 7, který patří k tomu nejlepšímu, co teď na trhu je. Oba bychom si přáli, aby byla zpět v Česku, ale zatím je to takhle,“ řekl eXtra.cz Hajíček, který je i výhradním dovozcem mobilních telefonů do Česka.

Sama Týnuš nedávno zveřejnila snímek tváře. "Jinak update mého stavu, mám za sebou první rekonstrukční operaci, kdy jsme dávali pryč jizvu na krku. Vše se hezky hojí a můj návrat je zase o krůček blíž,“ uvedla youtuberka ke snímku, na němž ukazovala zalepený krk a část obličeje.

Kdy se nakonec Týnuš dostane zpět do Česka, ukáží až další týdny. Všichni jí ale unisono drží palce, aby to bylo co nejdříve.

Související články

Další články