Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

S touhle tuctovou hvězdičkou podvádí Jay-Z svou manželku Beyoncé. Proradná slavomanka má teď v médiích žně!

Jay-Z si v poslední době užívá s lacinou hvězdou reality show
Casey Cohen.
Zdroj: Profimedia.cz

O tom, že manžel Beyoncé, rapper Jay-Z neudrží zapnutý poklopec, se šušká už dlouho. První zmínka o krizi tohoto slavného páru proběhla v médiích už před třemi roky a od té doby se sem tam objevily nepotvrzené drby o tom, že to mezi nimi skřípe.

Jenže teď je Jay-Z v pořádném průšvihu. Najevo vyšlo, že se pravidelně stýká s Casey Cohen, no name hvězdičkou z reality show Princesses of Long Island, takže je to v převodu na české poměry něco, jako kdyby skákal do postele se slavomankou Evou Fujtajslovou. S Cohen se Jay-Z podle In Touch Weekly schází dvakrát do měsíce. Dosud neznámá holka se teď stala mediální hvězdou a je to možná naposled, kdy se o ní píše.

Manžela Beyoncé nemusí za jeho zálety ani její sestra Solange, která ho v květnu pořádně ztřískala ve výtahu v jednom newyorském hotelu. Video „záhadně“ uniklo na veřejnost a rodinné vazby začaly praskat jako ve venezuelské telenovele.

Partneři se sice na veřejnosti stále ukazují spolu, oba se pilně připravují na svá turné, takže je dost možné, že Beyoncé skousne i tuhle potupu.

Související články

Další články