Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

S tímhle chlápkem žádná nevydrží víc než týden. Opravdu se jim divíte?

Marián Vojtko v celé své kráse.
Zdroj: archiv M. Vojtka
Muzikálový a operní zpěvák Marián Vojtko rozhodně nepatří mezi Casanovy, a tak asi nikoho nepřekvapí zpráva, že má s ženskými problémy. Nejenže se leká sám sebe při pohledu do zrcadla, navíc je tak nesnášenlivý, že od něj každá uteče.

„Moje vztahy jsou vážnější vždycky na týden. Jsem rád, když se mnou ženská chvíli vydrží, ale pak odejde. Mám svoje zvyky a přes to nejede vlak. Když jsem sám, mám alespoň čas na chlapské věci. Hraju hry na tabletu nebo na počítači. To už bych si jako velký kluk před holkou nelajznul, hrát celý den hry, protože by si myslela, že jsem nějaký jetý,“ prozradil eXtra pěvec.

Marián Vojtko o víkendu oslavil 43. narozeniny. Následkem toho má tolik alkoholu, že by mohl natočit Leaving Las Vegas 2. Oslava se protáhla na dva dny a z postele vstal až v pondělí v pozdním odpoledni.

„Oslavil jsem to vydatně, protože jsem vstal až v 16:00. Byla to bujará noc s kamarády a samozřejmě s holkami. Vždycky musí být holky,“ říká Vojtko ke svým dvěma oslavám. Jedna z nich proběhla v sobotu po představení Fantom opery, kde vystupuje, a druhá v neděli po Angelice.

„Narozeniny jsem měl nádherné. V sobotu jsem dostal na Fantomovi krásný dort od producenta Janečka. Včera jsem měl ještě jednu oslavu na Angelice. Vyjelo propadlo s obrovským dortem, svíčkami a všichni účinkující mi zazpívali ‚Happy birthday‘ i s lidmi v hledišti,“ říká. Gratulací bylo několik set, navíc dostal mnoho dárků. Většinu v podobě láhví něčeho dobrého.

„Doma mám zásoby, asi pět set lahví od fanynek, to nespotřebuji ani do konce života,“ hlásí se ke své alkoholové zásobě. V létě nemusí podle svých slov nikam jezdit, protože má vlastní bazén a i pít má co.

Související články

Další články