Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

S těmito brýlemi zažijete virtuální sex na vlastní kůži!

+ Dalších 9 fotografií
Chcete si trochu zašpásovat, ale nemáte zrovna s kým? Nebo chcete jednoduše zkusit něco nového? Pokud jste příznivcem virtuální reality, pak jsou pro vás tyhle brýle tím pravým! S Reality Lovers totiž skutečně zažijete sex na vlastní kůži!

Udělejte si pohodlí, nasaďte si tyto brýle a nechte se unášet přívalem erotiky. Pokud je vaším nesplněným snem zahrát si v pornofilmu, ale nikdy jste na to nenašli odvahu, nezoufejte. Díky těmto brýlím se ocitnete přímo v hlavní roli. Přivítá vás slečna, se kterou si užijete pěknou jízdu. Ocitnete se totiž v roli jejího hřebce. Takové pěkné zpestření všedního odpoledne, když nemáte do čeho píchnout.

A jak to vlastně funguje? Pořídíte si tyto super brýle a na stránkách Reality Lovers si vyberete, s kterou kráskou byste si to dnes večer představovali. Filmy si stáhnete do svého chytrého telefonu a ten nasadíte do brýlí. A už to jede! Svou pomůcku si můžete vzít, kamkoliv se vám zamane, dokonce i na služební cestu! Je to takový sex do kapsy a každý večer může být s jinou dívkou, aniž by vás partnerka obvinila s nevěry.

Dámy však nemusí zoufat. Na Vánoce totiž přijde Ježíšek, a jelikož jste byly hodné, začaly se pro tyto brýle vyrábět filmy i pro ženy. Budete si tak moci vybrat, s kým zažijete své virtuální dobrodružství. Jen si dejte pozor, abyste s brýlemi netrávila více času než se svým partnerem. Anebo si pořiďte rovnou dvoje, abyste se o ně nemuseli přetahovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články