Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

S těmi plastikami to už přeháníš, vzkazují umělotině Týnuš Třešničkové fanoušci!

Bývala to hezká holka.
+ Dalších 24 fotografií
Youtuberka a blogerka Týnuš Třešničková (22) se čím dál tím více stává terčem posměšků a narážek na svůj vzhled, kterým čím dál tím více připomíná královnu plastických operací a zákroků Donatellu Versace. Týnuš si ale pořád stojí za svým a tvrdí, že se sama sobě takhle líbí víc.

Ta pusa? Tak ty si opravdu myslíš, že jsi krásná? Tohle teda není ani zdaleka hezké, napsala jedna ze sledujících. V dalších komentářích se objevují podobné postřehy, moc plastik, nepřirozený výraz v obličeji a další výtky.

Jedna ze sledujících dokonce odůvodnila, proč se jí vzhled mladé youtuberky nelíbí: „Úplně špatně. Tak krásná holka a výplně do rtů? Na co? Cítíš se lépe? Fajn. Ale proč? Protože se chceme všechny podobat nějakým instagramovým parametrům a ideálům. Kvůli tomu se pak mladý holky takto hyzdí, a co hůř, i ty, které to nepotřebovaly, ale pochybovaly o sobě a svém vzhledu. Proč? Protože Instagram. Možná čteš spoustu hejtů, že máš křivý obočí, vykulený oči a nevím co všechno, ale čti především ty zprávy, kde ti lidé píší, jak moc jsi krásná a že sakra jsi. Musí to být určitě hrozně těžký se tímto prokousávat, ale VŮBEC to nepotřebuješ,“ napsala další fanynka.

Možná by se Týnuš Třešničková měla zamyslet nad tím, co vše už podstoupila a na co všechno se do budoucna chystá. Ona krása není jen o dokonalém těle a množství lajků na sociálních sítích. I když by si jeden řekl, že to píšou pouze zakomplexovaní lidé, není tomu tak. To by musel být zakomplexovaný každý druhý člověk!

Mohlo by vás zajímat

Další články