Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

S těhotnou Jasminou lomcují hormony: DOJEMNÝ VZKAZ nenarozenému synovi

Zdroj: Instagram
+ Dalších 140 fotografií
Slza ukápne
Na Jasminu Alagič (29) doléhá těhotenství ze všech možných stran. V jednu chvíli je vyčerpaná, v jinou zase neskutečně dojatá. To se manželce Rytmuse (42) stalo v sobotu, kdy jejich nenarozenému synovi poslala do bříška nádherný vkaz!

Jasmině Alagič a Rytmusovi se zanedlouho splní sen, poprvé se z nich stanou rodiče. A přestože se ne vždycky chovají ukázkově, je jisté, že svého syna zahrnou tou nejvřelejší láskou!

Že se bude mít jako v bavlnce, dokazují i nedávná slova Jasminy. "Ahoj maličký, čeká tě tady tvůj bratranec, který tě takto vnímá od první chvíle, který bude jako tvůj bráška, tvoje krásná sestřenice a ještě jeden maličký bratranec. Tvoje tety, které tě už teď milují a neustále o tobě mluví, čekají tě dvě úžasné babičky, které tě budou rozmazlovat, a dědové, kteří v tobě budou prohlubovat temperament, co po nich máš v krvi," vzkázala miminku na Instagramu.

Jenže tím dojetí zdaleka nekončí. "A především tě čeká tvůj táta. Bože, toho jsme ti vybrali úplně nejlepšího. Bude ti dokazovat každý den, že jsi jeho splněným snem, můžeš mi věřit, že vím, o čem mluvím. Přesně tak, jak to dokazuje už teď nám, naší rodině," pokračovala Jasmina.

"A potom jsem tady já, tvoje máma, pro kterou jsi už teď dokonalou puzzlí do jejího čarovného vesmíru, co si vytvořila, do její pohádky, kterou žije. Budu se snažit dát ti všechno, co tě udělá šťastným. To nejzákladnější a úplně nejdůležitější už máš a to jsme právě my, my všichni, co tě čekáme," uzavřela.

Už teď lze odhadovat, kdo bude uvědomělejším rodičem. Rozhodně Jasmina. Na rozdíl od Rytmuse se totiž nechová jako malé děcko a přemýšlí dospěle. A to navzdory skutečnosti, že je o třináct let mladší než její muž.

Související články

Další články