Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

S Rytmusem dělá těhotenství Jasminy divy: Takhle se drsný rapper snad ještě nikdy nedojal

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 45 fotografií
rozněžněný rytmus
Drsný rapper Rytmus prožívá jedno ze svých nejkrásnějších období v životě. Jeho snoubenka Jasmina Alagič (29) je těhotná a oba dva se již nemohou dočkat příchodu svého prvního potomka. Rytmus se na svém Instagramu rozněžnil snad jako nikdy předtím. Na něco takového u něj nejsme zvyklí a vypadá to, že těhotenství jeho partnerky s ním dělá opravdu divy.

Ne nadarmo se říká, že pod drsnou slupkou se vždycky skrývá křehká duše. Tohle bude pravděpodobně platit i na Rytmuse (42). Slovenského rappera všichni moc dobře známe jako tvrďáka, který nejde pro ostré slovo daleko.

Jenomže od té doby, co se svojí snoubenku Jasminou Alagič oznámili, že čekají rodinu, se Rytmus pořádně rozněžnil. „Život budoucího otce mi dává úplně jiný rozměr. Úplně si vychutnávám to, jak si hýčkám tuhle svoji maminu,“ napsal k fotce, kde objímá Jasminu Alagič.

Rytmus se na roli tatínka neskutečně těší a už nyní je jasné, že bude jak Jasminu, tak svého potomka hýčkat, jak jen bude moct. I samotní fanoušci se těší na Rytmusovu novou roli coby otce.

Rytmus dosáhl v životě všeho, co chtěl. Patří mezi nejznámější interprety v Česku a na Slovensku, zajištěný je na tři životy dopředu, lidé ho mají rádi. Zbývalo už jen splnit si sen o rodině, který se zanedlouho stane skutečností.

Související články

Další články