Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

S rakovinou bojující Anna Slováčková: Před chemoterapií popřála lásku a naději

Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
EXKLUZIVNĚ
V lednu ji nečeká nic příjemného... Zdrcující zprávu si vyslechla před pár týdny krásná a talentovaná Anna Slováčková (24) od lékařů, když jí diagnostikovali zhoubný nádor v oblasti prsou. Naštěstí v počátečním stadiu. Teď má Anička před sebou náročné období, kdy po dobu dvanácti týdnů bude bude v každém z nich dostávat chemoterapii. Nevzdává se, naopak všem popřála lásku a naději.

Kdo zná pohlednou Annu Slováčkovou, moc dobře ví, že je to mladá žena, která se jen tak nevzdává. Na kolena ji nedostal ani verdikt lékařů, když jí oznámili, že její tělo napadla zákeřná rakovina. Aktuálně má za sebou několik chemoterapií, po kterých přišla o vlasy. A jak to vypadá, v její léčbě se zákeřnou rakovinou je vše na dobré cestě.

Vánoční svátky tráví s nejbližšími a zároveň popřála všem, aby si dny volna užili. „Krásné Vánoce všem. Doufám, že si je všichni užíváte s těmi, které milujete,“ prozradila Anička, která se zároveň rozpovídala o svém boji s nemocí.

„Od ledna mě čeká druhá fáze chemoterapií, což je dvanáct týdnů, každý týden jedna. A následně půjdu na operační zákrok. Vypadá to dobře, protože to lékaři podchytili včasně. I rodina je klidnější, myslím mamku, tátu a bráchu. Drží mi palce a to mně hrozně pomáhá,“ svěřila se eXtra.cz sympatická umělkyně, která nepřestala pracovat. Naopak… „Máme za sebou videoklip a skladbu s názvem Nepopsaná, kterou jsme před pár vydali. Věřím, že se lidem, kterým bych chtěla popřát naději, lásku a jen to dobré v novém roce, líbí,“ dodala statečná Anna, která věří, že svůj boj se zákeřnou rakovinou brzy vyhraje.

Související články

Další články