Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

S Radkem Štěpánkem jsem nespala, tvrdí Ornella. Moje matka potřebuje psychiatra!

Ornella tvrdí, že se Štěpánkem nikdy nic neměla.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 100 fotografií
Jen málo lidí nezaznamenalo včerejší studiový rozhovor s Ornellou Koktovou (25) a Monikou Štikovou (45), který nabral grády poté, co Monika prozradila, že Ornella měla mít v minulosti vztah s tenistou Radkem Štepánkem (39) a navíc v době, kdy randila s Josefem Koktou (61). Tenista ale aférku s Ornellou popírá, a to nakonec udělala i ona sama. Moje matka si vše vymyslela, tvrdí.

Nikoho nenechalo chladným, když Monika Štiková (45) v rozhovoru pro Blesk.cz prohlásila, že její dcera Ornella (25) měla mít v minulosti pletky s tenistou Radkem Štěpánkem, a to navíc v době, kdy randila s Josefem Koktou (61). Tenista to ale celé popřel. „Je to absolutní nesmysl a dál nemá cenu se v této žumpě pohybovat, protože takto může říci kdokoli cokoli o komkoli,“ řekl na to, že měl mít se současnou Koktovou manželkou před sedmi lety románek. „Dneska se s Radkem nestýkám, ale napsali jsme si třeba na Vánoce,“ vysvětlovala Koktová.

Připustila tedy, že byla se Štěpánkem v kontaktu. Na svém facebookovém profilu se dnes vyjádřila následovně: „Ráda bych alespoň tímto způsobem oznámila, že tvrzení mé matky o vztazích, včetně toho s Radkem Štěpánkem, jsou vymyšlená. Žádné soudy, žádné soudní zákazy, žádné nevěry. Radek to řekl velmi přesně, že se této žumpy nechce účastnit. Musím se k němu přidat,“ prohlásila Ornella.

Na adresu svojí matky hovořila i dále. „Urazila všechny včetně Quentina, ze mě udělala nejhorší matku, z mého otce tyrana a z mého manžela nějakého šílence. Bohužel její případ je už dle mého názoru na odbornou pomoc psychiatra…, a proto ani v budoucnu neberte nic vážně z toho, co říká. Kdo ji zná, tak ten ví… ,“ dodala.

Na konci své psané řeči dodala, že by si lidé měli vážit normálních maminek a klidu v rodině. Jsou dvě možnosti. Buď je Monika Štiková extrémní slavomanka, které chce být vidět i za cenu nepravdivých výroků, nebo byla Ornella v minulosti pěkná divoška. Co si myslíte vy?

Související články

Další články