Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

S princem Louisem šili všichni čerti: Předváděl grimasy a Kate ho musela kárat

S princem šili všichni čerti.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Grimasy

Poté, co byl princ Louis vyfotografován na balkoně Buckinghamského paláce, jak dělá obličeje, to znovu zopakoval o pár dnů později. Během nedělních oslav 70. výročí královny Alžběty II. byl opět v hledáčku médií. Syn Kate a Williama předvedl několik grimas a vévodkyně ho musela neustále kárat, jak upozornil web Insider.

Nedělí 5. června byly završeny čtyřdenní oslavy 70. výročí královny Alžběty II. na trůnu. Při té příležitosti se konala spousta akcí po celém světě, ovšem nejvíce jich bylo samozřejmě ve Velké Británii.

Královská rodina se v neděli zúčastnila průvodu, kam dorazil například i britský premiér Boris Johnson. Z události vzniklo navíc plno fotografií, přičemž některé jsou velmi úsměvné.

Princ Louis dělal grimasy

Jak informoval web Insider i lidé na sociálních sítích, princ Louis, tedy nejmladší syn prince Williama, se neumí na veřejnosti zřejmě moc chovat. Opět byl vyfocen, jak křičí na svou maminku Kate, vyplazuje jazyk, kření se a zakrývá si oči, jako kdyby ho to na akci nebavilo. 

Není se čemu divit, je ještě malý, ale přesto bylo vidět, že s ním má vévodkyně Kate pořádné starosti. Vedle Louise seděla jeho sestra princezna Charlotte, která již však ví, jak se má ve společnosti chovat.

Obdobné grimasy předváděl princ Louis i ve čtvrtek 2. června, kdy spolu s rodiči a dalšími členy královské rodiny stál na balkoně Buckinghamského paláce.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy