Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

S přibývajícím věkem je pořád více sexy: Alice Bendová se za 20 let vůbec nezměnila

Alice za za dvacet let skoro nezměnila.
Zdroj: archiv / Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Galerie
Alice Bendová (46) patří k našim nejvíce sexy herečkám, které téměř nestárnou. Maminka dvou dětí, která se pyšní dokonalou postavou, dnes slaví neuvěřitelné 46. narozeniny. Alice, která vypadá velmi mladistvě, se od začátku své kariéry příliš nezměnila. Její osobní život ale nebyl vždy spokojený...

Alice se asi nejvíce zapsala do povědomí diváku díky roli zákeřné Simony v seriálu Rodinná pouta, kde hrála partnerku Martina Zounara Před začátkem herecké kariéry získala zkušenosti jako modelka, když si jí jako mladičké prodavačky všiml fotograf Jadran Šetlík.

Mezi její první hereckou zkušenost patřila role Mirjany v Báječných létech pod psa. Kromě několika menších rolí v zahraničních filmech si zahrála po boku Michala Dlouhého v Sametových vrazích. Krásnou Alici si jistě pamatujete i ze seriálu Hop nebo trop a seriálu Bazén, kde předvedla svou vysportovanou postavu v plavkách. Své bujné vnady ukázala i ve filmu Kajínek, kde si Konstantinem Lavroněnkem střihla hodně odvážnou erotickou scénu.

Alici budete moci také vidět ve zbrusu novém filmu Špindl 2, kde bude hrát opět nymfonanku.

Alice se v roce 2004 provdala za hokejistu Václava Bendu, se kterým má dvě děti, Vašíka (12) a Alici (9). Se záletným hokejistou však Bendová rodinné štěstí nenašla a po třináctiletém vztahu se manželé rozešli. Nevěra však nebyla jednostranná. Definitivní tečku za jejich vztahem udělal Benda ve chvíli, kdy se dozvěděl, že ho Alice podvádí s nynějším partnerem Michalem Topolem

Nevěra se Alici tehdy "vyplatila", jelikož zřejmě u mladšího partnera našla to, co jí chybělo. Topol je o dvanáct let mladší a zdá se, že jim vztah klape výborně. Pár si pořídil letní dům na Tenerife, který spolu s rodinou pravidelně navštěvují.

Alice tak vystavuje své sexy křivky v plavkách jak v létě, tak i přes zimní období. Zdá se, že je herečka na Kanárských ostrovech více než v Praze a my jí to spolu se zdravím a štěstím přejeme!

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy