Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

S perfektní choreografií ovládly pódium: Skupina dívek si v SuperStar 2020 vysloužila postup

S perfektní choreografií ovládly pódium: Skupina dívek si v SuperStar 2020 vysloužila postup
Zdroj: archiv SuperStar
+ Dalších 5 fotografií
SuperStar 2020
Nejlepších 48 soutěžících ze SuperStar 2020 dnes zazpívalo porotě v Karlovarském městském divadle. Soutěžící se tentokrát představili ve skupinkách po čtyřech, do kterých byli rozděleni. Nejvíce zazářila skupinka čtyř dívek, jejichž členkou je i choreografka, což bylo očividně velkou výhodou.

V pěvecké soutěži SuperStar 2020 začíná přituhovat. Dnes se 48 nejlepších představilo porotě v městském divadle v Karlových Varech. Porota si chtěla ověřit, jak soutěžící budou fungovat v týmu a proto všechny rozdělila do skupinek po čtyřech.

Diváky jednoznačně nejvíce zaujala skupinka dívek, kterou tvořila Lucie Bikárová, Klára Berisha, Valerie Lynn a Esther Lubadikou. Esther je profesionální tanečnicí a právě to bylo pro skupinku ohromnou výhodou.

Pódium ovládly s písní Telephone od Beyoncé a Lady Gaga. Dívky vystřihly takové vystoupení, že si vysloužily od porotců potlesk ve stoje. Monika Bagárová pak prohlásila, že jsou hvězdy.

Leoš Mareš dívky dlouho napínal. Nejprve řekl, že všechny do dalšího kola nepostoupí. Pak se omluvil, protože lhal a nakonec všem udělal nesmírnou radost, když řekl, že postupují všechny čtyři. Podívejte se do fotogalerie, jak to dívkám slušelo.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy