Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

S odhalováním nehodlá přestat: Monika Štiková ukázala obsah svého dekoltu!

Monika Štiková předvedla dekolt
Zdroj: archiv
+ Dalších 109 fotografií
Zatímco v reality show Štiky vystupuje Monika Štiková (45) jako nezastavitelná hysterka, která seřve každého, kdo má jen trošku odlišný názor, ale na sociálních sítích se snaží ukázat, že umí být i docela v pohodě. Snaží se toho docílit odvážnými fotkami a nebojí se ani lascivních póz. Tentokrát přišla řada na bujné poprsí!

Monika Štiková coby hlava rodinného klanu a nejvýraznější postava reality show Štiky nechce nikdy zestárnout. A vrásek se očividně dost bojí. Alespoň tomu nasvědčuje její chování na sociálních sítích.

Máma Ornelly Koktové (25) se totiž v poslední době dost odvázala a fanoušky zásobuje pořádně peprnými fotkami. Už došlo na zaříznutý klín a odhalený zadeček, tentokrát Monika odhalila bujná ňadra.

Vyfotila se v titěrných plavkách a mnozí příznivci nemohou ze snímku usnout. „Relax s láskou,“ napsala k fotce Štiková, která se netají tím, že se nechává hýčkat mladým zajíčkem a manžel Michal Štika má u ní utrum. Zatím však neprozradila, kdo to je.

Objevuje se samozřejmě i sžíravá kritika, s níž si ale Monika hlavu neláme. Posuďte sami, zda je to na pochvalu, nebo palec dolů.

Související články

Další články