Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

S novým iPhonem XI můžete starou nabíječku vyhodit: Jaký kabel bude potřeba?

Zdroj: youtube
+ Další fotografie
Novinky od Applu
Podle všech informací bude nový iPhone XI úplně jiný, než dosavadní telefony od značky Apple. Nejenže bude mít nový a lepší design, ale měl by se změnit i vstup pro napájení. To asi většinu vlastníků jablíček nepotěší, protože si budou muset kupovat nové, dražší napájecí kabely. Ale má to i své výhody.

Blíží se září a to znamená, že společnost Apple půjde na trh s dalším prototypem mobilního telefonu. Nejnovější verze, která se již brzy představí, ponese název iPhone XI.

Fanoušci se nejnovějšího iPhonu XI už jistě nemohou dočkat. Na internetu už dlouho kolují spekulace o tom, jak bude nová verze vypadat a k tomu jsou vytvářeny i různé verze modelů.

Spekulací je víc než dost, nicméně nyní, díky příspěvku Raphaëla Moutona na Twitteru, se téměř potvrdila jedna zásadní informace. A to o změně napájecího zařízení. Raphaël sdílel fotografii, na které je beta verze iOS 13 a při obnově dat je vidět, že telefon chce připojit k počítači pomocí kabelu USB-C. Je to přelomová informace, protože jestliže bude iPhone XI vyžadovat nový napájecí kabel USB-C, znamená to, že uživatelé nynějších iPhonů si budou muset pořídit nové nabíječky. To určitě není radostná novinka, jelikož ty staré vám pak budou naprosto k ničemu.

Nemá to však jen nevýhody. Někteří by to jistě uvítali, vzhledem k tomu, že iPady i MacBooky už USB-C mají.

Související články

Další články