Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

S nemocí válčí podivně: Anna Kadeřávková vystrčila zadeček, vykouklo úplně všechno!

+ Dalších 72 fotografií
Zvláštní léčba
Tak tohle nikdo od dívky, která válčí s nevyléčitelnou nemocí, nečekal. Anna Kadeřávková (21) nedávno přiznala, že léčba nezabírá. Lymeská borelióza je pro ni zničujícím souputníkem, jehož se možná nikdy nezbaví. Přesto nehází flintu do žita a bojuje, i když poněkud podivně. Rozbalila to u hotelového bazénu a ukázala i místa, kam dřív pustila jen svého přítele.

Pro jednu z nejpůvabnějších českých hereček Annu Kadeřávkovou (21) je cudnost sprosté slovo. Jak jinak si vysvětlit fotku, kterou potěšila tisíce svých fanoušků. U bazénu vyhodila nožky do vzduchu a vyčarovala jim parádní podívanou!

Hvězda Ulice si přitom nedávno stěžovala, že zatím prohrává boj s nevyléčitelnou lymeskou boreliózou. Odhalování intimních partií je tak pro ni zřejmě terapie, která jí pomáhá přijít na jiné myšlenky.

„Ančo, dívá se sem ten kluk, co se ti líbí, zkus se chovat přirozeně. A já udělala tohle,“ smála se Kadeřávková svému kousku na Instagramu.

Herečka nerozbouřila stojaté vody jen smutnou novinou o nemoci, ale i díky roli Roziny v nekonečném seriálu. Ta má totiž na obrazovkách nového přítele, který je Afroameričan. Někteří diváci ho nešetří kritikou, dokonce ani rasistickými poznámkami, což u jeho kolegů vyvolalo bouři nevole.

Mohlo by vás zajímat

Další články