Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

S nemocí ho nebaví svět! Václav Postránecký bojuje se zákeřnou chorobou

Nemoc ho velmi změnila.
+ Další 2 fotografie
Před několika týdny jsme vás informovali, že oblíbený herec Václav Postránecký (74) bojuje se zákeřnou nemocí. Zlá choroba si vybrala krutou daň a v hercově tváři je to bohužel vidět.

„Vážení a milí, v životě každého z nás nastávají různé momenty a různá období. V tom svém právě prožívám zásadní etapu, kdy se snažím vrátit své tělo za pomoci týmu lékařů do obvyklé kondice. Je však jen na mně, abych se k celé věci postavil statečně a čelil tomu beze strachu, jak nejlépe dokážu.Současnou situaci beru jako novou výzvu a příležitost. Nechci se skrývat ani stranit veřejného zájmu, ale věřím, že pochopíte, že nové síly chci nabírat zejména v soukromí a se svými nejbližšími,“ uvedl tehdy Václav Postránecký v prohlášení.

Postránecký se dokázal i přes zlou nemoc vrátit na divadelní prkna. Podívejte se na snímek, který fotografové zachytili při 100. repríze Audience u královny. Je dobře, že oblíbený herec bojuje s osudem. Držíme mu palce.

Mohlo by vás zajímat

Další články