Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

S Naďou Urbánkovou se láska nemazlila: Ta osudová nevyšla, nevydařená manželství a krutý třetí rozvod

Naďa Urbánková: Nevydařená láska i tři manželství a krutý třetí rozvod
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 10 fotografií
Tři rozvody

Herečka a zpěvačka Naďa Urbánková (✝83) si v životě procházela nelehkými chvílemi. Kromě znásilnění a špatného zdravotního stavu ji trápili i muži. Zkrachovalé manželství s Josefem Havlíkem dle zdroje Blesk.cz považovala Urbánková za životní chybu. 

Zesnulá herečka a zpěvačka Naďa Urbánková (✝83) měla nelehký život v několika oblastech. V osobním životě zažila několik ran, ze kterých se musela vzpamatovat. To se týká i partnerských vztahů. Zpěvačka byla mezi muži velmi oblíbená a za svůj život se třikrát vdala. První sňatek uzavřela s Karlem Urbánkem (✝91) a z manželství si odnesla příjmení. Společně zažili tragickou událost, kdy Urbánková přišla o miminko. Dle Karlových slov potom každý žil jiný život, a proto manželství skončilo rozvodem. "Manželé jsme byli ještě pár let. Skončilo to, že jsem se rozváděl já. Nezamiloval jsem se jinde – žili jsme prostě každý svůj život,“ sdělil Urbánek pro portál Blesk.cz . Druhým manželem se stal Jan Nemejovský (78), se kterým má herečka dceru Janu Fabiánovou (43)

Zlomené srdce kvůli Abrhámovi

Osudovou láskou Urbánkové byl herec Josef Abrhám (†82), který jí zlomil srdce. Josef dal totiž přednost Libuši Šafránkové (†68), se kterou Naďu podváděl. Nevěru nebyla schopná odpustit a téměř 40 let herce nenáviděla. S Josefem chtěla mít dítě a prožila s ním jeden z nejsilnějších vztahů v životě. Nevěru podle deníku Aha! herečka zjistila až od kadeřnice.

Třetí sňatek jako životní chyba

Naďa kvůli třetímu manželství opustila i zpěv a odstěhovala se do Švýcarska, kde žil její třetí manžel Josef Havlík (†87). Bohužel ani tento vztah nebyl šťastný a dostal Urbánkovou do velkých problémů. Kvůli Havlíkovým dluhům přišla téměř o všechno a nekonečné soudy ji dlouhodobě vyčerpávaly. "Se svou naivitou jsem naletěla hrozným způsobem," přiznala tehdy Naďa. Vše se dotýkalo i dcery Jany, kdy její maminka měla trvalé bydliště na dceřině adrese. "Pan Havlík dlužil někde v Německu 20 000 marek a já se potom rok soudila o svůj starej nábytek, o svá cédéčka. Pět let mě systematicky týral," prozradila Jana zmíněnému deníku Blesk.cz. Urbánková i její dcera si prošly doslova peklem.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy