Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

S Mistrem se loučí celá republika: Před domem Karla Gotta se vrší svíčky a květiny

+ Dalších 18 fotografií
první kondolence
Dnes obletěla Českou republiku smutná zpráva o smrti našeho nejpopulárnějšího zpěváka. Karel Gott zemřel ve věku 80 let. Prohrál svůj dlouhý boj se zákeřnou nemocí. Před jeho vilou v Praze se už objevují první květiny a svíčky. Truchlí celé Česko.

Mistr Karel Gott (†80) naposledy vydechl v úterý 1. října krátce před půlnocí. Zemřel doma v kruhu své rodiny v tichém spánku. O smrti české legendy informovala jeho mluvčí Aneta Stolzová. Později se vyjádřila i manželka Ivana Gottová.

Karel už delší dobu bojoval s akutní leukemií a bohužel svůj poslední boj prohrál. Smutná zpráva o jeho smrti zasáhla nejenom rodinu, ale i celou Českou republiku. Na Mistra se vzpomíná i v Německu, kde byl Karel považován za velmi významnou osobnost. Sociální sítě jsou doslova zaplaveny smutkem.

Před vilou věčného zlatého slavíka na Bertramce se vrší první svíčky a květiny. Pro všechny je to velká ztráta, protože Karel byl považován za nejvýznamnějšího zpěváka u nás. Fanoušci a všichni ti, kteří ho milovali, jsou v slzách. Podívejte se do fotogalerie, jak to nyní vypadá před domem Karla Gotta.

Mohlo by vás zajímat

Další články