Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

S MILOŠEM UŽ NIKDY! Vzteklý Ondráček odepsal Pokorného, Těžkej Pokondr se rozpadl

Dvojka Těžkej Pokondr.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Rozpad dua
Je konec! A zdá se, že tento konec bude hodně bolet. Roman Ondráček (52) je poslední dobou navztekaný na celý svět a dal to pořádně sežrat několika slavným lidem. Jeho běsnění neunikl ani parťák z dvojky Těžkej Pokondr. Ondráček svého bývalého kamaráda Miloše Pokorného (54) pořádně sepsul a oznámil, že s ním už nikdy nebude vystupovat.

Roman Ondráček má za sebou těžké dny. Plno jeho kamarádů se začalo obávat o jeho duševní zdraví. Roman Ondráček na svém Instagramu začal napadat slavné celebrity. Pořádně to schytali Libor Bouček (38), Monika Marešová a její manžel Leoš (42). Důvod? Mareš a Bouček podle Ondráčka odmítli sdílet song s názvem Schíza

Jenže Ondráček dost nečekaně sestřelil i muže, se kterým tvořil nerozlučnou dvojici.

"Miloš Pokorný si raději zrušil svůj účet na Facebooku, protože do dnešního dne tam neuměl vložit samostatný příspěvek a vůbec ho FB nebaví a ani sám bez mé prosby nikdy spontánně nesdílel žádný příspěvek Těžkého Pokondru. Ale také ho o to poprosila jeho přítelkyně Iva Valová, abychom už nikdy a nikde Schízy nedávali, a že kdyby věděla, že je jdeme točit a pak ještě vyjet ven s klipem, že by si klekla na kolena a prosila mne, ať to NIKDY neděláme. Problém je ten, že Miloš o Schízách své Ivě normálně dopředu NIKDY nic neřekl, aby měl větší klid a vše bez stresu," zuří Ondráček.

Těžkej Pokondr prý v tradiční sestavě končí. "Co z toho plyne? Rozešli se po x letech i Pink Floyd, protože to Roger Waters hodně pohnojil, ale to se přeci stává naprosto běžně, viz Yoko Ono a The Beatles. Takže Těžkej Pokondr bude v této sestavě, tedy Rakeťáci Live Band a Roman Ondráček & Miloš Pokorný už jen 2 roky, tedy do 12/2020 a pak se uvidí, co bude dál? Nicméně s Milošem už NE," nebral si servítky Ondráček.

Miloš Pokorný zatím mlčí. Nechce se asi vyjadřovat. Možná, že tohle běsnění nakonec Ondráčka přejde. Zatím se zdá, že škodí jen sám sobě

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy