Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

S miliardářem a krásnou dcerou spadl vrtulník: Záchranáři vyprostili jejich těla

S miliardářem a krásnou dcerou spadl vrtulník: Záchranáři vyprostili jejich těla
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 7 fotografií
Tragédie
Těžařský magnát Chris Cline (†60) letěl helikoptérou oslavil jednašedesátiny. Stroj se však ve čtvrtek ráno cestou z Baham na Floridu zřítil a všichni ze sedmičlenné posádky zemřeli. Mezi oběťmi je i miliardářova krásná dcera Kameron Cline (†22). Den po tragédii se záchranářům podařilo vyprostit těla zesnulých.

Pouhé dva kilometry od rodinného sídla na Floridě zemřel miliardář Chris Cline a jeho dcera Kameron Cestou z Baham se s nimi zřítila helikoptéra. Na palubě bylo dalších pět lidí, nikdo z nich leteckou nehodu nepřežil.

Den po neštěstí se záchranářům podařilo vyprostit těla obětí. Policie identifikovala čtyři ženy a tři muže, jména na veřejnost v souladu se zákony nevypustila. Podle dřívějších informací jsou mezi zesnulými kromě těžařského magnáta s dcerou také David Jude, Kamie Conover a Delaney Wykle.

Helikoptéra startovala ve čtvrtek přibližně ve dvě hodiny ráno místního času. K nehodě došlo krátce po startu, vrak stroje nalezli po třech hodinách v mělkých vodách.

Chris Cline se v miliardáře vypracoval z pouhého dělníka. Podle informací magazínu Forbes začal pracovat v uhelných dolech již v patnácti letech. Na začátku roku 2000 koupil uhelné doly v americkém státě Illinois. V roce 2006 pak založil společnost Foresight Energy. Přezdívalo se mu uhelný král.

Zanechal po sobě manželku Kelly, jednoho syna a dceru. Ta druhá bohužel zemřela společně s ním.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy