Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

S Miley se jděte bodnout! Tohle je 6 nejzajímavějších zpěvaček současnosti, které vás zaujmou i bez úchylných gest!

Miley vážně není jediná, která by vás měla zajímat… A ani nemá
nejhezčí prsa.

Populární hudební scéna má tu nevýhodu, že se do popředí vždycky dostane jen hrstka vyvolených interpretů, které na výsluní drží jejich management a média, která jsou tomuto vychytralému managementu poplatná.

Jasně, i my musíme odpovídat na poptávku našich čtenářů, a tak vám občas musíme předložit důkazy, kde všude se Miley Cyrus při koncertě zase dloubala, jakého zajdu si našla Madonna, proč vypadá Lana Del Rey zblízka jako kůň a z jakého vesmíru k nám promlouvá Lady Gaga

Tohle je ale 6 opravdu zajímavých zpěvaček současnosti, které by rozhodně neměly unikat vaší pozornosti!

Zrzka La Roux žije v Británii a inspirovala se hlavně elektronickou hudbou 80. let. Její hlasový projev i estetika jejího umění jsou naprosto nezaměnitelné. I když vypadá tak nějak asexuálně, zamilujete se do ní. A letos v srpnu se ukáže u sousedů v Piešťanech na Grape festivalu!

Karen O, celým jménem Karen Lee Orzolek, je zpěvačka newyorské rockové kapely Yeah Yeah Yeahs. Její módní kreace a naléhavost projevu vás budou přepadat i ve snech. Je také autorkou filmových melodií. Pokud znáte filmovou pohádku Where the Wild Things Are.

Lykke Li je Švédka jak poleno. Melancholická a jemná. Díky tomu, že ve svých skladbách si ujíždí na originálních hudebních nástrojích a elektronice, dává popu nový rozměr.

Lily Allen určitě dobře znáte. Sice patří mezi korunované popové princezny, ale vlastně si z toho prostředí dělá legraci. Je cynická a ironická. Ale polovina jejích fanoušků to možná nechápe.

Švédka Robyn se proslavila hlavně v 90. letech písní Show Me Love. V roce 2007 slavil její singl With Every Heartbeat mezinárodní comeback na hudební scénu. Singl se dostal na první místo britské singlové hitparády a na téhle vlně si jede pořád. Aktuálně očekáváme její novou desku!

Tohle křehounké stvoření si říká Lisa Mitchell a moc lidí ji u nás v Česku nezná. Narodila se v roce 1990 a jako sladká holčička s úžasnou barvou hlasu vás dostane na první poslech, tím jsme si jisti…

Takže pokud jste dnes ještě neudělali nic užitečného, stáhněte si album některé z těchhle hudebních divoženek a ručíme vám za to, že pro vás popová scéna už nikdy nebude taková jako předtím!

Související články

Další články