Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

S MasterChefem 2020 mají diváci utrum: Vynahradí jim to pikantnosti ze života porotců

S MasterChefem 2020 mají diváci utrum: Vynahradí jim to pikantnosti ze života porotců
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
přestávka
Oblíbená kulinářská show MasterChef si dá přes letní prázdniny pauzu. Diváci se na díly, ve kterých soutěžící bojují o výhru, mohou těšit na konci léta. Během prázdninových dnů však nebudou ochuzeni o zajímavé tipy a triky. Kamera TV Nova nechá nahlédnout i do soukromí porotců a uznávaných kuchtíků.

Naposledy diváci a fanoušci pořadu MasterChef uvidí soutěžní klání o titul MasterChef 10. června. Poté si dá pořad, stejně jako dlouhodobé seriály TV Nova, letní pauzu.

Přes léto nebude nouze o zajímavosti

„Máme radost, že diváci si z MasterChef Česko udělali oblíbenou tradici. Potvrzuje to nejen aktivita na sociálních médiích a na webu, ale především televizní sledovanost, která v cílové skupině 15−54 let tvoří share 36,57 % a v CS 4+ přesahuje jeden milion diváků. Abychom fanoušky přes léto neochudili o oblíbenou show, připravili jsme pro ně speciální online obsah,“ uvedla programová ředitelka TV Nova Alex Ruzek.

A o zajímavosti týkající se kuchařské show opravdu nebude v létě nouze. Tým Nova Plus se bude za finalisty a porotci každý týden vydávat po celé léto a přinese divákům letní recepty, tipy a rady. Těšit se mohou například na zahradní party, burger speciál nebo vegetariánské vaření. Stejně tak diváky čekají zajímavé pohledy do života soutěžících a uznávaných předních kuchařů.

Připomenout si můžete odvysílané díly

Kdo nestihl nějaký z odvysílaných dílů, bude mít možnost si je přes léto připomenout na Nova Plus i na Voyo. A Voyo do své nabídky zařadilo také celou řadu z roku 2019, kdy se vítězkou stala Kristina Nemčková.

Na návrat pořadu na obrazovky se mohou diváci těšit po letní pauze. A návrat to bude s velkou pompou. Diváci uvidí záchranářskou výzvu, která bude zároveň poctou náročné práci záchranářů. Úplně poprvé kamera nahlédne i do kuchyně restaurace Jana Punčocháře, který ji propůjčí soutěžícím. Jejich úkolem bude uvařit oběd pro plnou restauraci. To si určitě nenechte ujít!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy