Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

S Martinou Pártlovou se rozhodně nudit nebudete: Ukázala rajcovní postavičku a prozradila, co za průser vyvedla před vystoupením

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 7 fotografií
Martina Pártlová hraje v muzikálech, zpívá s kapelou a účinkuje v triu 3v1. I přesto, že toho má poměrně dost, tak má stále čas na sebe. V osmatřiceti letech totiž vypadá senzačně. S touhle zpěvačkou se rozhodně nudit nebudete. Martina se pochlubila menším, ale za to vtipným průserem, který se jí stal při představení.

Martina Pártlová je žena mnoha tváří. Půvabná blondýnka se může pyšnit perfektní postavou a nudit se s ní určitě nebudete. Kromě toho, že působí v holčičím zábavném pořadu 3v1, tak zpívá s kapelou Čechomor nebo účinkuje v muzikálu.

Je až k neuvěření, že takový živel jako Martina ještě pořád nemá chlapa V osmatřiceti letech totiž vypadá opravdu dobře a charisma z ní srší. Že s ní nebude nuda jasně dokázala při vystoupení v muzikálu Kapka medu pro Verunku.

"Jednou jsem prošvihla výstup, protože jsem se vozila po divadle s kolegou ve vozíku z Lidlu," vypráví historku zpěvačka. Na vtipné video se koneckonců můžete podívat taky. Pártlová je opravdu šoumenka.

Pokud byste chtěli muzikál vidět, tak stále máte šanci. 25. srpna se totiž uskuteční v Přírodním divadle na Konopišti open-air derniéra. Martinu Pártlovou ale nahradí Míša Nosková. "Hraji to sice já, ale v tento termín to za mě bere Míša, protože se budu válet u moře," prozradila ještě zpěvačka.

Související články

Další články